KONST / Litografier / Färglitografi 14632061
nr 1463 2061
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, numrerad 260/375, farmors hus. Färglitografi. Bladets mått: 43x29cm, yttermått inklusive ram: 64x50cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 25 april 2022
kl 19:07:06
2/4 09:25:21
25 apr